Kierunek jeden # 8217; s Louis Tomlinson „zachwycony”, jak jego mama wita bliźnięta Ernest and Doris

Meet Ernest

One Direction mogą teraz znaleźć się odpowiedzialny za dwóch najmłodszych po mama Louis Tomlinson urodziła bliźnięta Ernest i Doris tym tygodniu.

Podczas gdy chłopcy nie może bezwzględnie muszą opiekować się nowo przybyłych, będą bez wątpienia wziąć je pod swoje skrzydła jako mini Directioners.

Na szczęście dla jego mum - Johanna Poulston, 40 - Louis był w Wielkiej Brytanii, kiedy jego młodszy brat i siostra urodziły się przedwcześnie w Barnsley Hosptial, South Yorks, w poniedziałek, żeby mógł być u jej boku.

Rzecznik Louis powiedział: „Daniel i Johanna przyjemność powitać bliźnięta - chłopiec Ernest Rupert Atholl Deakin, 5 funtów 12 uncji, a dziewczyna Doris osadowy Deakin, 4lbs 11 uncji

Meet Ernest

„Daniel i Johanna pragnie podziękować Barnsley szpitala, ich jednostki specjalnej opieki, zespół uścisku i Jessops jednostki specjalnej troski. Wszystkie rodziny są zachwyceni.

Louis ma już cztery młodsze siostry - inny zestaw bliźniaków, o nazwie Phoebe i Daisy oraz rodzeństwo Lottie i Félicité.

Źródło powiedział The Sun: „Louis jest w siódmym niebie. Spotkał Ernest i Doris i zakochałem się w nich.

„Rodzina jest niezwykle ważna dla niego więc został złożony, że nie był za granicą i był w stanie im sprostać tak wkrótce po urodzeniu. Jego siostry myśli świat do niego tak, że jest zachwycony mieć dwie kolejne rodzeństwo psują.

Louis’ ojciec, Mark Tomlinson, podzielone ze Johanna kiedy Louis, 22, casting do X Factor z powrotem w 2010 roku została ona Ernest i Doris’ tata. Daniel Deakin, 30, przez dwa lata.