Merrick banku jabłko płatnej

Merrick banku jabłko płatnej

Ujednolicone Płatności Sales Central produkt handlowców jest nasze bezpłatne raportowania, księgowości i analiz z powrotem rozwiązanie biurowe dla małych i średnich kupców wielkości. Różnorodność narzędzi raportowania wraz z łatwym do odczytania i zrozumienia wykresów umożliwia kupców do analizy ich sprzedaży i zwiększyć wydajność. konto bankowe pojednanie nigdy nie było łatwiejsze dzięki naszej transakcji ACH, depozyt, odzyskiwanie, Obciążenia raportów. Zintegrowany moduł UP Insights jest deska rozdzielcza biznes, który daje handlowcom widok 360 stopni ich działalności. Z naszego modułu handlowców Analytics, kupcy są w stanie porównać bieżące dochody, reputację online, a aktywność mediów społecznych w celu ich dotychczasowych wyników i podobnych przedsiębiorstw w danym obszarze. Ticket System pozwala efektywnie komunikować się z naszego serwisu oraz tech personelu pomocniczego, aby rozwiązać problemy, jeśli takie istnieją.


Merrick banku jabłko płatnej

Merrick banku jabłko płatnej

Merrick banku jabłko płatnej

Merrick banku jabłko płatnej

Zobacz Credit Card Application status

Merrick banku jabłko płatnej

Merrick banku jabłko płatnej

Porady finansowe i zarządzanie Pieniądze Artykuły

Karta First National Bank i jabłko płatna ™ będzie zmienić sposób płacenia. Łatwych i bezpiecznych płatności w setkach tysięcy sklepów i uczestniczących aplikacje z iPhone # 174; 6, iPhone 6 Plus, iPad Air ™ 2, iPad mini ™ 3 (i później) lub Apple Watch ™ w połączeniu z iPhone 5, iPhone, iPhone 6 5c lub iPhone 6 Plus.

Dodawanie karty First National Bank

Zobacz nasz Jabłko Pay wideo lub wykonaj poniższe czynności, aby skonfigurować kartę First National Bank.

Merrick banku jabłko płatnej

Obraz karty w Apple Pay może różnić się od karty.

Merrick banku jabłko płatnej

Co sprawia, że ​​firmy Apple płatna ™ tak bezpiecznie?

  • Twoje imię i numer karty nie jest pokazany w sklepie: The bezpiecznym elemencie w swoich sklepach iPhone informacje o koncie z podniesieniem bezpieczeństwa i nigdy nie zgadza się z rzeczywistą numer konta z kupcem lub przekazuje je z płatnościami. Dowiedz się więcej o Apple Pay bezpieczeństwa i prywatności.
  • Twoje transakcje są monitorowane przez systemy detekcji First National Banku ryzyka i oszustw.

Apple, logo Apple, iPhone, iPad i są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Jabłko płatna i dotykowy ID są znakami towarowymi firmy Apple Inc.

First National Bank jest pracodawcą równych szans, niepełnosprawność / weteran

Copyright First National Bank of Omaha. Wszelkie prawa zastrzeżone.