Aplikuj online za darmo, bez opłaty rocznej, 0 kwi karty kredytowej oferuje

To po prostu trwa minutę, aby zakończyć i złożyć

Aplikacja najpierw Narodowy Bank Visa Business Edition Plus

Zastosuj teraz i uczynić każdej wydanej złotówki na koszty uzyskania przychodu iść dalej. Znajdź dobry kartę z niskich stawek i bez opłaty rocznej.

Business Edition Plus® karty Visa ® oferuje możliwość zarobienia punktów z każdego dolara wydanego. Dzięki niemu można zarobić punkty dla sprzętu biurowego, roundtrip biletów lotniczych on żadnych certyfikatów głównych linii lotniczych, sklepów i lokali gastronomicznych, a nawet wyjazdy do egzotycznych miejsc.

Karta ta jest zalecana dla jednoosobowych, spółek osobowych, spółek publicznych i prywatnych posiadanych. Stosowanie tego produktu wymaga osobistej gwarancji. Jeden przystanek Plus wiza Bezpieczna aplikacja online z technologią szyfrowania SSL.

Pobierz First National Bank of Omaha karty Visa Business cieszyć dzisiaj korzyści!

OSTRZEŻENIE : Wystawca karty może ZATRZYMAĆ oferty i promocje na karty bez uprzedniego powiadomienia. Weź kartę do wyboru, podczas gdy trwało.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o karcie lub do zastosowania, kliknij na link obok karty swojego wyboru i nowym oknie zostanie otwarta dla Ciebie.

 • Jeden przystanek Plus wiza

  Jeden przystanek Plus wiza

  Jeden przystanek Plus wiza

  • Zarabiaj 3 punkty za każdego 1 $ można spędzić na wybranych zamówień † (gaz, restauracje, biura i dostawy w domu poprawy sklepów)

  • Zarabiaj 1 punkt na wszystkich innych zakupów **

  • dostęp online do wyświetlenia transakcji, zapłacić rachunek, zobaczyć do 48 wcześniejszych wypowiedzi zarówno dla poszczególnych kart i dla firm z wielu kart

  • Zakupy automatycznie chronione przed kradzieżą lub uszkodzeniem w ciągu pierwszych 90 dni


  Jeden przystanek Plus wiza

  Jeden przystanek Plus wiza

  Departament Biura państwa Spraw Konsularnych obecnie problemy techniczne z naszych zagranicznych systemów paszportowych i wizowych. Ten problem nie jest specyficzny dla konkretnego kraju, dokument o obywatelstwie lub kategorii wiz. Przepraszamy za niedogodności i pracują w trybie pilnym, aby rozwiązać problem i przywrócić pełną operatywność.


  Wszystkie usługi Visa pod jednym dachem!

  Nasze usługi obejmują:

  • Assistance 01 Dokumentacja
  • 02 Visa Guidance, online / offline
  • 03 Wypełnienie Formularzach
  • 04 Planowanie spotkania z konsulatów
  • 05 Organizowanie wywiad Visa lub bio metryczną drukowanie palca
  • 06 Składanie i zbieranie paszportów i wniosków wizowych itp

  Wszystkie usługi Visa jest podział (MAA biletów lotniczych Centrum Pvt.).

  Zespół zarządzający posiada ponad 30-letnie doświadczenie w oferowaniu usług związanych z podróżami do klientów korporacyjnych osób podróżujących wypoczynkowych na całym świecie. Zespół kierowany jest przez Arun Iyer - Dyrektor Zarządzający Vishal Shah - dyrektorowi wykonawczemu Agencja jest zatwierdzony przez IATA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego), aktywnych członków TAFI (Biura podróży Federacja Indii) i IAGTO (International Association of Golf Tour Operators).

  Nasz profesjonalny zespół oferuje: Corporate Travel Services .: niestandardowego Vacation całym świecie Specjalizujemy się również w golfa Imprezy, Usługi szkoleniowe Wakacje w Indiach najlepszych pól golfowych na całym świecie.