Free-4U.com - dane Narodowego Stypendia fundamentowe

Jako młody dorosły wejściu „prawdziwy świat” nie może w pełni zrozumieć, jak działa kredytowych. Podstawowe kroki:

• możliwość pożyczyć określoną kwotę od kredytodawcy, jak rząd lub bank

• Płacisz tyłu, że ustalona kwota plus odsetki

• Jeśli nie zapłacić to wszystko z powrotem, kredytodawca jest właścicielem, że własność (lub może mieć coś innego z tej samej wartości).

Stopa procentowa jest co pożyczkodawca pobiera cię do korzystania z pieniędzy, dopóki go spłacać. To może być stała lub zmienna stopa.

Stała stopa działa tak:

1. Dostajesz 5000 $ w pożyczki Federalnej.

2. Stopa jest ustalona na 6,8%.

3. 6,8% odsetek od 5000 $ to $ 340 rocznie dodane do kredytu.

4. odkładanie * swoje kredyty aż po kolegium oznacza, że ​​faktycznie będą spłacać $ 6.360.

* Odkładanie swoje kredyty często jest opcja z rządu, a niektóre prywatne, pożyczki. Oznacza to, że nie masz do dokonywania płatności, aż po ukończyło lub wypadło z college'u. Jeśli twoi rodzice wykupienie prywatnej pożyczki, często ich płatności od razu rozpocząć pracę.

Często prywatne pożyczki od kredytodawców mają zmienne oprocentowanie. Mogą cię uwieść rozpoczęciem z niskim oprocentowaniem, ale z czasem zainteresowanie może zmienić i zwiększyć bez powiadomienia i zgody. To może skończyć kosztującej tysiące więcej.

Dobre wieści! Uzyskanie wyższego wykształcenia jest korzyść podatkowa. Jeżeli są niezależne od swoich rodziców / opiekunów i odpowiedzialny za wypłatę kredytu z powrotem, a następnie dostać się do odliczenia swoje zainteresowanie kredytów studenckich z twoich podatków. To nie jest dużo, ale to pomaga.

Rodzaje kredytów- Zobacz więcej na temat tych rodzajów kredytów poniżej

Prywatne i / lub osobiste

Wszystkie federalne i stanowe dotacje lub pożyczki oparte są poza to, co jest w FAFSA. pożyczki Stafford, Federal Perkins pożyczki oraz pożyczki bezpośrednie opierają się na informacjach zawartych w FAFSA. Rząd daje kwotę w zależności od potrzeb, a wyśle ​​Ci i twojej szkole zawiadomienie o ile pomoc otrzymasz.

Bezpośredni federalnych kredytów lub pożyczek Federalnej Family Education (FFEL)

W zależności od uniwersytetu uczestniczyć, biuro pomocy finansowej lub program kredyt studencki, będzie działać jako kredytodawcy. Kredyt jest taka sama, z tą tylko różnicą może być dyskontowane opłaty kredytu lub wybór planów spłaty

Ojciec i Graduate PLUS Pożyczki są oparte na kontroli kredytowej zamiast stosowania FAFSA. Wiele banków i kredytodawców kredytów studenckich dostępne. Jeśli Twoja ocena kredytowa jest wysoka, wtedy twoje stopy procentowe homologacji i są coraz łatwiejsze.

Po FAFSA oraz formularze kredytowych, uczelnia może mieć więcej opcji dostępne. Zawsze pytaj o College Scholarship Services formie, jeśli uczelnia nie zostały automatycznie czujesz jednego.

Przed i po, swojej szkolnej będzie wymagane, aby uzyskać pewne doradztwa finansowego. Większość z tych sesji są online przez kredytodawcę, a nie trwa dłużej niż 20 minut. To pomoże Ci zrozumieć podstawowe idee i obowiązki kredytu studenckiego.

Dotowane kredyty są dla studentów, którzy kwalifikują się do federalnego kredyt studencki. Pożyczki te nie pobierają odsetki od kredytu, gdy jesteś w School- które można zaoszczędzić tysiące dolarów. Zobacz jak odsetki mogą wpływać na kwotę spłacić (link do „jak praca pożyczki”).

pożyczki Stafford mieć okres sześciu miesięcy po ukończeniu studiów, zwany „okres karencji”, w którym rząd federalny płaci za odsetki od kredytu. Po upływie okresu karencji, masz pełną odpowiedzialność za dokonywanie płatności miesięcznych.

Większość pożyczek są uważane za kredyty rabatów (Perkins, prywatne / pożyczki osobiste), ponieważ rząd federalny nie pomaga z odsetkami; pełna odpowiedzialność jest twoje. kredyty rabatów są inne niż dotowanych kredytów, bo trzeba zacząć płacić od zainteresowania natychmiast, nawet wtedy, gdy w szkole! Wiele razy odsetki są po prostu odroczone, więc można zacząć płacić w tym samym czasie co dotowanego kredytu.

Rabatów pożyczki federalne mają wyjątkowe ceny w porównaniu do pożyczek prywatnych. I masz sześciomiesięczny okres karencji jak subsydiowanych pożyczek. Dostępne są cztery opcje po studiach zapłacić za te kredyty:

1. Standardowe: stałe płatności miesięcznych przez 10 lat.

2. Rozszerzony: miesięcznych płatności na okres do 25 lat.

3. Absolwent: Płatności rozpocząć małych i dostać większy przez okres do 25 lat.

4. Przychody Wrażliwe: miesięczne płatności są w stosunku do poziomu dochodów.

Zobacz prywatnych pożyczek i / lub Osobiste Student poniżej

Pożyczki te są przez kredytodawców prywatnych i banków, dlatego wiele z nich ma swoje własne ograniczenia, stopy procentowe, a plany spłaty.

Private and Personal Student Loans

Pożyczki prywatne często mają zmienne wysokie oprocentowanie z wysokich kwot kredytu. Są to pożyczki oparte podane przez banki i kredytodawców kredytów studenckich, jak Bank of America lub Sallie Mae. Często to rodzice poszukujący tego typu pożyczki płacić za edukację dziecka. Upadki z prywatnych pożyczek:

• Jeśli masz słabe kredytu / ma szans kredytowe trzeba będzie znaleźć współpracy signor

• Zmienne oprocentowanie może kosztować więcej w końcu

• Brak okresy karencji: ty jak najszybciej zdobyć pierwszy czek rozpocząć spłatę kredytu

• Może być obciążony z ukrytych opłat kredytobiorców

• Często wymagają minimalnej kwoty kredytu

Wybierz pożyczkodawcy mądrze. Pamiętaj, aby porównać następujące elementy:

• różne stopy procentowe

pożyczki osobiste różnią się od prywatnych pożyczek, ponieważ są one zaprojektowane specjalnie dla studenta. Oboje są dostarczane przez banki i kredytodawców, ale pieniądze z prywatnych pożyczek mogą być wykorzystywane do czegokolwiek, osobiste kredyty studenckie Ci spełniać więcej wymogów:

• Musi być zapisany w najmniejszej przerwy w programie studiów

• Musi mieć dobrą historię kredytową lub masz pożyczyć ze współ-Signor

• Warunki spłaty może być ograniczona

• Maksymalne limity kredytowe różnią

• Zainteresowania są zmienne

• Musisz udowodnić rejestracji.

• Pozwala na odroczenie płatności, podczas gdy w szkole

Osobiste kredyty studenckie są w różnych rodzajach opakowań. Na przykład, Sallie Mae ma trzy kredyty, które można uznać za osobiste kredyty studenckie:

1. Podpis Student Loan

2. Czesne Answer Loan

3. Podpis Student Loan dla Community College

Wszystkie z nich posiadają własne stopy procentowe i plany płatności, dzięki czemu można wykorzystać ten, który najlepiej pracuje dla Ciebie.

Najważniejszą rzeczą jest to, że spłaty to zrobić. Jeśli domyślna (nie zapłacić) swoje kredyty szkole, znacznie zaszkodzić swój kredyt, dzięki czemu trudniej dostać karty kredytowej lub zakup domu, a wiele razy, może być czynnikiem w upadłości. Oto podstawy do zwrotu swoje kredyty szkolnych.

pożyczki federalne mają wiele elastycznych opcji spłaty:

• Standard: 10 lat ze stałymi płatności miesięcznych.

• warunkowe Przychody Wrażliwe / Zarobki: jeśli masz dochód niespójne (jak niezależny pisarz) lub pracy (sprzedaży prowizji-based), które nie ułatwiają ustawić stałą miesięczną wypłatę, to jest dla ciebie.

• Rozszerzony: Ludzie, którzy pożyczyć $ 30.000 lub więcej ustawić swoje miesięczne płatności na okres do 25 lat.

• Absolwent: płatności miesięcznych, które zwiększają się w czasie.

Pożyczki prywatne i osobiste

Kredytodawców prywatnych mają swoje własne opcje na spłatę kredytów studenckich. Czasami przedłużony lub ukończył plan jest możliwe. To naprawdę zależy od elastyczności na personal kredytodawcy; tylko pamiętać, aby zawsze zapytać o wszystkie opcje przy wyborze planu spłaty.

Odroczenie jest po prostu stawianie płatności zostały wstrzymane na chwilę. W zależności od kredytodawcy, istnieje kilka typów i opcji, jeśli chodzi o odroczenie płatności i odsetki. Poniżej przedstawiamy najczęstsze powody odroczenia:

• Jeśli jesteś udaliśmy się z powrotem do szkoły, i uczestniczyć w co najmniej połowę czasu, można odroczyć ci kredytów i odsetek. Spłata rozpoczyna się po przejściu lub spadnie poniżej połowy czasu.

• Utrata pracy / upływ zatrudnienia jest brany pod uwagę z odroczenia.

• Zarabianie poniżej poziomu ubóstwa, mogą kwalifikować się do gospodarczego trud odroczenia.

Student Loan Konsolidacja

Zdarza się na nogach po studiach jest trudniejsze niż się wydaje, zwłaszcza w tej gospodarce. Uczniowie lub ich rodzice, mają trudny czas dokonywania płatności miesięcznych i nie wiem co robić. konsolidacji kredyt studencki może pomóc w spłacie kredytów trochę łatwiej.

Jeśli masz kilka kredytów, a następnie konsolidacja może umieścić wszystkie płatności w jednej niskiej miesięcznej raty, aby nie zbankrutować. Po konsolidacji dwie najważniejsze rzeczy do zapamiętania:

1. Będziesz nadal mieć minimalną wypłatę miesięcznego.

2. Termin spłaty przedłużony, co oznacza, że ​​będziesz płacić dużo interesów w dłuższej perspektywie.

Kredytodawcy dla prywatnych pożyczek i osobowych: