Zapraszamy do Informacji dla witryny sieci Web

Stein Mart, Inc. Class Action Settlement

Ta strona zawiera informacje na temat proponowanego uregulowania w pozwu zbiorowego przeciwko Stein Mart, Inc.

O co chodzi i kto jest wliczony w cenę?

Osada została zaproponowana w pozwu zbiorowego pt Clark v. Stein Mart, Inc., Stany Zjednoczone Sąd Rejonowy dla Central District of California, sprawa nr CV07-0197 RC. Pozew twierdzi Stein Mart, Inc. umyślnie naruszył prawo federalne poprzez zapewnienie elektronicznej drukowane paragony do swoich kart kredytowych i debetowych przy użyciu klientów, na których wpływy Stein Mart, Inc. drukowane datę ważności i / lub więcej niż pięciu ostatnich cyfr Klienta karta kredytowa lub debetowa. Ugoda zapewni korzyści dla każdego członka klasy, którzy używali karty kredytowej i / lub debetowej, aby dokonać zakupu ze sklepu Stein Mart od 4 grudnia 2006 do 11 stycznia 2007 r.

Co oznacza Rozliczenie podać?

Ugoda wymaga Stein Mart dostarczenie kupon osada w gazetach, w których rutynowo reklamuje. Kupon Rozliczenie dostarcza trzy listy ($ 10 / $ 20 / $ 30) zniżki w następujący sposób: 10 $ zniżki stosuje się do zakupu $ 50 lub więcej; $ 20 zniżki stosuje się do zakupu 100 $ lub więcej; i $ 30 zniżki stosuje się do zakupu $ 150 lub więcej. Kupon Rozliczenie może być stosowany w każdym sklepie Stein Mart na zakup dowolnego towaru z wyjątkiem butów. Kupon nie więcej niż jeden Rozliczenia mogą być stosowane za transakcję zakupu. Kupon Rozliczenie może być używany przez nikogo i jest w pełni zbywalne. Rozliczenie kuponu upływa nie wcześniej niż 30 dni od daty publikacji danej gazety, w której jest zawarty. Umowa Wskazówki i rozliczeniowych, które są dostępne na tej stronie, klikając na odpowiedni link (ów), opisać wszystkie szczegóły na temat proponowanej ugody.

Kiedy kupon Rozliczenie będzie dostępna?

Strony oczekują, że kupon Rozliczenia mają być udostępnione na początku listopada 2008 roku listę wszystkich gazetach w których kupon rozliczenia zostaną uwzględnione, a odpowiednia data publikacji każdej gazecie można znaleźć na tej stronie. Można wyświetlić listę klikając na link na tej stronie pt. Lista gazet w którym Kupon Rozliczenia zostaną uwzględnione.

Nie musisz nic robić, aby pozostać w ugodzie. Jednak masz możliwość (1) z wyłączeniem siebie z Ugody, lub (2) w sprawie sprzeciwu wobec Ugody.

Jeśli nie chcesz być prawnie wiążąca Ugody, należy wykluczyć się do 15 sierpnia 2008 roku, lub nie będzie mógł pozwać lub kontynuować pozwać Stein Mart, Inc. o zastrzeżeniach prawnych w tej sprawie. Jeśli wyklucza się, że nie może uzyskać korzyści z tego rozliczenia.

Jeśli pobyt w ugodzie, może zgłosić sprzeciw wobec niej przez 15 sierpnia 2008 r.

Szczegółowy Wskazówka wyjaśnia jak wyklucza siebie lub przedmiot.

Trybunał będzie przeprowadzić rozprawę w tej sprawie w dniu 24 września 2008 roku, lub w późniejszym terminie, sąd może wyznaczyć, aby rozważyć, czy dać ostateczne zatwierdzenie ugody. Można zapytać się pojawić na rozprawie, ale nie muszą.

Można przeglądać i drukować dokumenty dostępne na tej stronie, klikając na odpowiedni link (ów). Dokumenty są w formacie Adobe PDF. Jeśli komputer nie jest już skonfigurowany za pomocą oprogramowania Adobe wymaganego do przeglądania i drukowania tych dokumentów, można uzyskać oprogramowanie Adobe za darmo klikając na logo poniżej.


Tulsa Steinmart godzin i Lokalizacja

1,00 $ off dwoma dowolnymi produktami kolekcji jesień Glade

CVSPhoto.com - 20% zniżki karty.

20% zniżki karty. (Kończy się 22.09.13) Plus 3,5% Cash Back

Skorzystaj z naszego katalogu znaleźć godziny sklepu i kierunki Steinmart w Tulsa. Można również znaleźć listę darmowe kupony i Steinmart Info Kontakt.