Boston College mama na QB wywoławczej N. Illinois otwieraczem

BOSTON (AP) # x2014; Oto dowód, że Boston College i Northern Illinois biorą ich sezon otwieracz poważnie: Żaden trener ogłosi swój rozgrywający wyjścia do gry.

Co mogło kiedyś wydawało się zasilania 5 team zajął na overmatched Mid-amerykańskiego wroga konferencji jest wystarczająco teraz wyzwanie, że zarówno BC Steve Addazio i Niu za Rod Carey uciekają się do tajemnicy zwykle zarezerwowanych dla techników mistrzowskich takich jak Bill Belichick a nawet Jim Harbaugh.

Nie ma przewagę konkurencyjną dla mnie w żaden sposób, kształt lub formę, aby pokazać wszystko to, co chcemy zrobić, dlaczego chcemy to zrobić, Addazio powiedział w tym tygodniu, jak on przygotowany do BC pierwszy w historii wyjazd do DeKalb, Illinois, kampus.

Nie ulega wątpliwości, dokładnie taką samą łódź, Carey powiedział. Musimy przygotować się do obu, więc muszą przygotować się do obu.

BC jest dzielenie czasu w obozie między studiów Anthony Brown i powrocie absolwent Darius Wade, który zagrał w 12 meczach w ciągu trzech sezonów, ale był kopii zapasowej dla Patricka towles ubiegłym roku.

Jeśli spojrzeć na te rzeczy, jeśli spojrzeć na całym ciele pracy. Nie jeździć na roller coaster w dzień, dzień zwłoki. Obiecałam sobie, że to zrobimy, Addazio powiedział. Nie powinno być naprawdę dobra konkurencja tam i jestem podekscytowany.

Huskies mają możliwość młodszego Ryan Graham, który grał w 17 meczach w ciągu ostatnich dwóch sezonów i drugim roku Daniel Santacaterina, który pojawił się w trzech meczach w zeszłym sezonie i rozpoczął finał przeciwko Kent State.

Wiem, co robię, a ja po prostu nie mówiąc Casey powiedział. To pierwszy tydzień przed Wrzuciłem wszystko na filmie, że mogę używać, aby moją korzyść.

Oto kilka rzeczy do poszukiwania w grze piątek wieczorem za:

Chociaż BC otworzyło przed Georgia Tech w Irlandii w ubiegłym sezonie, Eagles zelżał w poprzednich sezonach gry przeciwko Villanova, UMass i # x2014; w ubiegłym roku # x2014; zarówno Maine i Howard. Po NIU, BC zaczyna harmonogram Atlantic Coast Conference przed Wake Forest, a następnie spotyka Notre Dame i panujący mistrz krajowy Clemson.

Tradycyjnie, ludzie otwierają z mniejszych przeciwników FCS, Addazio powiedział. Jesteśmy otwarcie z bardzo konkurencyjnej Division I zespołu piłkarskiego z historii na drodze w ich miejscu w piątek wieczorem. Więc to jest sprawiedliwe wyzwanie tam.

Northern Illinois jest 4-2 przeciwko zasilania 5 szkół w domu # x2014; w tym cztery w rzędzie. Będzie to pierwsza wizyta zespołu wg DeKalb od 2003 roku, a tam ludzie są podekscytowani.

Myślę, że jest to prawdopodobnie największa gra w Huskie Stadium od 2003 roku, Maryland, dla naszej społeczności i naszej uczelni, Carey powiedział. Na pewno jest to największa gra nonconference że poszedł na tutaj.

Huskies stracił 17-14 do BC w Chestnut Hill w 2015 roku, jadąc do Eagles' 35 w protokole zamykających przed napęd załamał się na trzech prostych incompletions.

W uzupełnieniu do 2015 gry Addazio ma pewne znajomości MAC. Świątynia była członkiem konferencji dla jednego z dwóch lat jego tam, ale Sowy nie grać Northern Illinois, że sezon.

Nadal Addazio wyraził podziw dla konferencji i programu. NIU wynosił średnio 10 zwycięstw rocznie w ciągu ostatnich siedmiu sezonów, ale doszła trochę od swojej świetności z 2010-14, kiedy to wygrał co najmniej 11 gier w każdym z pięciu prostych lat.

Mam dobrą znajomość MAC, powiedział. I to było naprawdę szczyt.

TIP włóczni

BC ma duży załogi działa plecami do skręcić, ale John Hilliman nazywa się wierzchołkiem włócznią.

Czuję się jak każdy chce biec z powrotem piłkę każdy zabaw, powiedział Hilliman, który był liderem zespołu rusher w ubiegłym roku z 542 jardów na 184 niesie. Ale rozumiem, że będziemy potrzebować wszystkich.

Hilliman powiedział, że widzi wartość w posiadające zarówno szybsze plecami jak AJ Dillon i Travis Levy i Bruisers jak również Davon Jones i Richard Wilson.

Ale jest mniej zaniepokojeni grający rozgrywający.

Wszystko, co musisz zrobić, powiedział ze śmiechem, jest ręcznie piłka off.


Spędzać czas ze sztuką społeczności Philly

Don # 39; t niech deszcz urobek Labor Day Weekend

2017 WWB Holdings, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone

Denzel Ward może być naprawdę dobry rogu obok Ohio State.

zakupy spożywcze: Pięciu graczy kolegium do oglądania, który mógłby zainteresować Eagles w 2018 NFL Draft

sezon College football jest z powrotem, gdyż istnieje kilkadziesiąt gier na łupków czwartek i piątek wieczorem. Podczas gry czwartek będzie kolidować z czwartym meczu preseason Philadelphia Eagles, jeśli miałeś do syta Matt McGloin, oto kilka graczy do oglądania, kto mógłby zrobić jakiś sens dla Eagles w 2018 NFL Draft.

Richard Lagow, QB, Indiana (6'5, 238): (2) Ohio State w stanie Indiana, 8:00 P.M., czwartek

W ciągu ostatnich dwóch offseasons, Eagles spędził dużo pieniędzy na parze Rozgrywający zapasowych w Chase Daniela i Nick Foles. Jeden ma, a druga ręka nie działa w tej chwili.

Umowa Foles' biegnie przez 2018, a więc Eagles byłoby mądre, aby przygotować i opracować rozgrywający w średnim do późnych rundach w 2018 roku, tak aby mogły przejąć obowiązki zapasowych tył Carson Wentz w 2019 roku i później.

Jeden gracz, który ma jedne z tych samych cech, jak Wentz jest Łagów, Indiana 6'5, 238 rozgrywający. Wielkość Łagów jest podobny do Wentz, a obaj gracze mają silną rękę, jak również pewną zdolność do poruszania się w kieszeni (choć Łagów nie jest zagrożeniem dla biegać, jak Wentz). Jeśli Eagles musieli przejść od Wentz do Łagowie w trakcie gry, w teorii, że nie będzie musiała drastycznie zmienić swój plan gry.

numery Łagowie w 2016 roku były, mówiąc delikatnie, nie imponujące:

Bleh. Te 17 przechwyceniu nie są idealne, szczególnie biorąc pod uwagę, że QB trener John DeFilippo powiedział niedawno, że jeden statystyki, że liczy się dla niego najbardziej jest przechwycenie procent, który woli być około 2,0 procent.

Mimo to, wielkość Łagowie za intrygujące, a on ma ramię NFL. Oto jego gra w ubiegłym roku przeciwko Ohio State.

Mógł być opcja późno w załadowanym klasy rozgrywający.

Simmie Cobbs Jr., WR, Indiana (6'4, 220): (2) Ohio State w stanie Indiana, 8:00 P.M., czwartek

Ilekroć usłyszysz Eagles mówić o Alshon Jeffery, zawsze mówić o jego promienia catch. Na 6'4 o długich ramionach, Simmie Cobbs ma, że ​​na minimum. W 2015 roku jako student drugiego roku, Cobbs miał 60 połowów na 1035 jardów (17,3 YPC) i 4 TDS.

Podkreślenia kołowrotek z tego sezonu:

Cobbs brakowało sezonu 2016 z powodu kontuzji stawu skokowego, a także został aresztowany latem tego roku pod zarzutem wykroczenia odmowy identyfikacji i opór ścigania. Warto zaznaczyć, że zespół może trzymać go z tej gry w wyniku.

Mimo to, gdy zdrowy, Cobbs jest wielki cel zdolny poruszać łańcuchy jak również podejmowania wielkich bagatelizuje tej dziedzinie, podobnie jak Jeffery.

Denzel Ward, CB, Ohio State (5'11, 184): (2) Ohio State w stanie Indiana, 8:00 P.M., czwartek

W ciągu ostatnich czterech projektów, pięć Cornerback Ohio State zostały opracowane z czterech dzieje w pierwszej rundzie.

Grając za Marshon Lattimore i Gareon Conley, Denzel Ward jeszcze udało dziewięć rozpadu Pass, bardzo imponujące sumie biorąc pod uwagę jego ograniczony czas gry. Ward jest lepki w zasięgu, oczywiście, ma dobre umiejętności kulkowych, i nie boi się trzymać nos i rozwiązania. Oto jego gra w ubiegłym roku przeciwko Nebraska:

Można zobaczyć podpowiedzi, w jaki sposób może być dobry Ward. Czwartkowy wieczór będzie jego pierwszy strzał pokazują, że może on być kolejnym bardzo dobrym rogu OSU.

Azeem Victor, LB, Waszyngton (6'3, 222): (8) Washington w Rutgers, 8:00 P.M., piątek

Victor jest wysoki, chudy linebacker kto nie ma idealnych instynkty i musi nabrać jeśli ma zamiar wziąć na ofensywnych strażników w NFL. Na plus, Victor jest bardzo wysportowany i dobry Blitzer.

Oto kołowrotek kulminacyjnym. To pokazuje kilka ładnych trafień, ale jest reprezentatywne dla swojej fizyczności (lub jego braku) okazjonalnego, moim zdaniem:

Victor przypomina mi w pewnym sensie o wyższy Mychal Kendricks, które mogą lub nie mogą być fit w obronie Jim Schwartz. Z jednej strony, Schwartz ledwo blitzed jego linebackers ostatni sezon. Z drugiej strony, on powiedział, że to jest coś, że chciałby zrobić więcej raz on ma większe zaufanie do swoich Cornerback.

Ale na pewno, sezon 2017 jest ważny dla Wiktora, jak harcerze NFL będzie chciał zobaczyć postęp w niektórych obszarach psychicznych jego grze. Na mocy jego sportowego, lubię go jako połowie na później cały projekt.

Vita Vea, DT, Waszyngton (6'4, 332): (8) Washington w Rutgers, 8:00 P.M., piątek

Vea grał mniej niż połowę zatrzaski swojej drużyny w poprzednim sezonie, ale jest lepiej niż karnet rusher jest on dany kredyt. Jeśli spróbujesz jednego bloku Vea, może on po prostu pokonać wewnętrzny obraźliwych linemen i iść z powrotem do kieszeni.

Viva, Vita Vea. Innym @InTheBleachers #UDUB ulubiony @VeaVita (6-5, 332 -. Soph RS) miał 3 porusza TFL, 1, 1 worek 1 RF vs Stanford. pic.twitter.com/hJV3rIepNL

Jako taki, mógłby stworzyć wybrać swój scenariusz trucizny jeśli sparowane z obu Fletcher Cox lub Timmy Jernigan.

 1. Michael Gallup, WR, Colorado State


Umass 5 kolegium FCU

Umass 5 kolegium FCU

получайте лучший контент reddit раз в неделю

отправлено # 32; 1 месяц назад # 32; автор nr 32; chevybow Umass Amherst | CS major [M], 32; - # 32; ogłoszenie

отправлено # 32; 11 ч назад, # 32; изменено nr 32; * # 32; автор nr 32; Laurasaur28 Moderator | Rekrutacja i specjalistycznej pomocy finansowej [M] # 32; - # 32; ogłoszenie

отправлено # 32; 10 ч Temu # 32; автор nr 32; AwkwardKid94 Nauk Biologicznych

Использование данного сайта означает, что вы принимаете # 32; пользовательского соглашения # 32; и # 32; Политика конфиденциальности. 2017 reddit инкорпорейтед. Все права защищены.

Reddit i ALIEN logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi reddit inc.

Umass 5 kolegium FCU

π Przedstawiane przez PID 118263 na # 32; app-183 nr 32; w 2017-09-02 09: 49: 16.288852 + 00: 00 uruchomiony kod 5272f6a Kraj: DE.


Umass 5 kolegium FCU

Umass 5 kolegium FCU

Ceny tak niskie, jak i 1,99%

Brak płatności na 90 dni!

 • Zarabiaj 2% cash back
 • Brak opłat miesięcznych usług
 • Zwroty dotyczące opłat ATM, w całym kraju *

Wolna konto czekowe, który nagradza cię w gotówce.

Czuj się jak w domu osiedlić się w wygodnym domu kredyt hipoteczny.

Po co czekać na zakup nowego lub używanego samochodu? Nasze ceny są tak niskie, jak 1,99% APR!


Результаты для сообществ, заинтересованных в umass

63 совпадения:

 • Umass 5 kolegium FCUb0st0n - Boston Społeczność (Aktualizacja 2 дня назад)

Boston, b0st0n, Cambridge, MBTA, lulz

 • Umass 5 kolegium FCUwaaf - WAAF-FM (Aktualizacja 1 год назад)
 • Umass 5 kolegium FCUwestern_ma_m4m - Zachodnie Massachusetts M4M (Aktualizacja 1 год назад)
 • Umass 5 kolegium FCUfivecollege - Pięć College (Aktualizacja 1 год назад)
 • Umass 5 kolegium FCU_b0st0n_snark - Boston: Nie miastem dla Clueless (Aktualizacja 2 года назад)
 • Umass 5 kolegium FCUhampsters - Hampshire College Students (Aktualizacja 4 года назад)
 • Umass 5 kolegium FCUopenboston - otwarci Boston (Aktualizacja 4 года назад)
 • Umass 5 kolegium FCUlgbt_college - Dzieci queer College (Updated 4 года Temu)
 • Umass 5 kolegium FCUboston_bands - boston_bands (Aktualizacja назад 4 года)
 • Umass 5 kolegium FCUumd_gamers - UMD_Gamers (Aktualizacja назад 5 лет)
 • Umass 5 kolegium FCUumass_amherst - UMass Amherst Community (Updated 5 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUBoston - Boston Livejournal Community (Updated 5 лет назад)

  Dla wszystkich rzeczy, Boston, Massachusetts.

 • Umass 5 kolegium FCUnoho_music - Northampton Muzyka sceny (i za kulisami (Aktualizacja 5 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUpv_events - Rzeczy do zrobienia w okolicach Pioneer Valley (Updated 5 лет Temu)
 • Umass 5 kolegium FCUumassamherst10 - UMass 2010 - To po prostu staje się jeszcze lepszy! (Aktualizacja назад 5 лет)
 • Umass 5 kolegium FCU5colgothy - 5 College Area Gothy typy (Aktualizacja 5 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUboston_indie - Boston indie (Aktualizacja 5 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUb0st0nians - Boston Banter (Aktualizacja 6 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCU413core - western masa jest f # 39; n iść! (Aktualizacja назад 6 лет)
 • Umass 5 kolegium FCUhampshire10 - Hampshire College F06 (Aktualizacja 6 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUpioneervalley - Pioneer Valley Community (Updated 6 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUbeantownkids - Beantown College Kids (Aktualizacja 6 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUpioneer_queers - homoseksualistów NOHO (zaktualizowane 6 лет Temu)
 • Umass 5 kolegium FCUumassd10 - UMass Dartmouth Klasa # 39; 10 (Aktualizacja 6 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUbostonofftopic - Boston Off Topic (Aktualizacja 6 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUboston_textbook - boston_textbook (Aktualizacja назад 6 лет)
 • Umass 5 kolegium FCUworldsapartgame - Światy w grach Wspólnoty (zaktualizowane 6 лет Temu)

  Worlds Apart Gry Społeczność

 • Umass 5 kolegium FCUuml - UMass Lowell (Aktualizacja 6 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUboston_ma - Nie typowy Boston Community (Updated 6 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUmass_dykes - mass_dykes (Aktualizacja назад 6 лет)
 • Umass 5 kolegium FCU5collegesingles - Jedynki w pięciu College Wspólnocie (zaktualizowane 6 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCU5cbookswap - Pięć College Book Swap - kupna / sprzedaży (Aktualizacja 6 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUumassdartmouth - UMass Dartmouth (Aktualizacja 7 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUumass_musicians - Muzycy Umass (zaktualizowane 7 лет Temu)
 • Umass 5 kolegium FCUsinglehampshire - Pojedyncze Ludzie w Hampshire College (zaktualizowane 8 лет Temu)
 • Umass 5 kolegium FCUumass_snark - umass_amherst snark (Aktualizacja назад 8 лет)
 • Umass 5 kolegium FCUwickedknitting - Uwielbiam to, że brudne dziewiarskich (Aktualizacja 8 лет Temu)
 • Umass 5 kolegium FCUummb - Umass Minuteman Marching Band Community (Updated 9 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUkapoos_fan_club - Kapoos Fan Club (Aktualizacja 9 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUuml_offbroadway - uml_offbroadway (Aktualizacja назад 9 лет)
 • Umass 5 kolegium FCUb0st0wned - b0st0wned! Bostońskim Community (Updated 9 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUhampshire11 - Hampshire College Class of 2011 (Aktualizacja 9 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUumassamherst08 - University of Massachusetts Amherst-Class of 2008 (aktualizacja 9 lat temu)
 • Umass 5 kolegium FCUnesports - Fani wszystkich sportów New England łączcie się! (Aktualizacja назад 10 лет)
 • Umass 5 kolegium FCUsecretleveldev - Projekt Praca w sklepie z grami Rozwoju (Aktualizacja 10 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUfiberambleamber - I don # 39; t shut up! Włókno yay! przędza yay! (Aktualizacja назад 10 лет)
 • Umass 5 kolegium FCUhockeyeast - LiveJournal Home for Hockey Wschodzie (Aktualizacja 10 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUumasstransit - UMass tranzytu wspólnotowego (Aktualizacja 10 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUpickles_party - Romans (Aktualizacja назад 10 лет)
 • Umass 5 kolegium FCUumassamherst09 - UMass Amherst Klasa 2009 (Aktualizacja 10 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUbstnchicas - bstnchicas (Aktualizacja 10 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUzoobookgroup - UMass Amherst Grupa Book (Aktualizacja 10 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUsylvan_umass - Sylvan Living (Aktualizacja 11 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUbe_pwn3d - dla inteligentnych ludzi jest głupkowaty. (Aktualizacja назад 11 лет)
 • Umass 5 kolegium FCUlawrence_house - Lawrence House (Aktualizacja 11 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUumasshotornot - Hawt lub Nawt ?? Hawtest społeczność dla umassers (Aktualizacja 11 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUumass_advising - UMass Amherst Doradzanie (Aktualizacja 11 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUyees_village - Townsendites (Aktualizacja назад 12 лет)
 • Umass 5 kolegium FCUmass_townies - mass_townies (Aktualizacja назад 12 лет)
 • Umass 5 kolegium FCUmoore2 - Moore 2nd Floor (Aktualizacja 12 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUahs_guard04 - -x-The Blue Kids-X- (Aktualizacja 12 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUpussy_all_night - Awesome Community (Updated 12 лет назад)
 • Umass 5 kolegium FCUjordanhouse - Jordan House (Aktualizacja 13 лет назад)
 • Результаты для пользователей, заинтересованных в umass

  На странице интересов можно найти людей по интересам.