Gwałtowne Rescoring: Perks i pułapki

Co jest szybki rescore

Podczas # 8217; re ubiegania się o kredyt, każdy punkt w twoich liczy kredytowej gości. Jeśli masz negatywny błąd na raportach kredytowych, nie mogą kwalifikować się do tak niskiej stopie procentowej, jak myślisz - lub, co gorsza, aplikacja może się zaprzeczyć.

byś zazwyczaj skontaktować się z biura kredytowe bezpośrednio do sporu błąd, ale to może potrwać miesiące dla nich, aby ją usunąć. Jeśli potrzebujesz teraz kredytu, może warto rozważyć szybką rescoring.

Jak sama nazwa wskazuje, szybki rescoring jest usługą niektórzy kredytodawcy oferują, aby pomóc Ci błędy raportu kredytowego trwałe i raportów kredytowych aktualizowane, aby poprawić swój wynik kredytowej. Ten proces dzieje się szybciej niż gdybyś pracować bezpośrednio z biura kredytowe - czasami w ciągu kilku dni. Może być również stosowany w przypadkach, w których kredytobiorca opłaciła poważny długu i spłatę Hasn # 8217; t jeszcze odzwierciedlone na swoich raportach kredytowych.

Aby się zakwalifikować, trzeba mieć do zweryfikowania dowodu, że negatywny przedmiot jest niedokładna.

Kredytodawcy używać szybkiego rescoring głównie dla kredytów hipotecznych, ponieważ są one bardziej wrażliwe czasu niż innych kredytów. Plus, nawet niewielki wzrost hipoteki oprocentowanie może kosztować tysiące dolarów kredytobiorcę odsetek przez cały okres kredytowania.

Aby zakwalifikować się do szybkiego rescoring, trzeba mieć do zweryfikowania dowodu, że negatywny przedmiot jest niedokładna. Koszt szybkiej rescoring zależy od pożyczkodawcy. Niektóre pochłaniają koszty jako część swojej oferty usług, podczas gdy inni mogą go przekazywać kredytobiorcy. Zapytaj swojego oficera pożyczki wcześniej o tym, kto będzie płacić za usługę.

Jeśli Twoja ocena kredytowa jest w ciągu kilku punktów kwalifikujących za lepsze oprocentowanie, posiadające swoje raporty kredytowe aktualizowane poprzez gwałtowne rescoring może dać impuls co potrzeba. Proces jest dość przewidywalny ponieważ kredytodawcy zwykle uruchomić symulator wcześniej zobaczyć, jak zmiana wpłynie na zdolność kredytową.

Powiedzieć aktualna ocena kredytowa będzie Ci stopy 4,75% na 30-letniego kredytu hipotecznego o $ 250,000. Po szybkim rescoring, nowy wynik kredytowej kwalifikuje cię do wysokości 4,25%. Aktualizacja powoduje oszczędności $ 74 miesięcznie lub $ 26.737 odsetek przez cały okres kredytowania.

Chociaż kredytodawców może symulować jak usunięcie nieprawidłową pozycję lub spłatę zadłużenia dużą wagę może zmienić swoją zdolność kredytową, to # 8217; nie jest niezawodny. Na przykład, jeśli masz inne niedawne negatywnych zdarzeń kredytowych, które haven # 8217; t jeszcze pojawił się na raportach tych można negować lub zmniejszyć pozytywny efekt szybkiego rescoring.

Szybka rescoring wygrał także # 8217; t pracować jeśli wierzyciel zgłoszenie robi # 8217; t uznają dany element jako pomyłkę. Jeśli odwołać się od opóźnień w płatnościach, na przykład, ale wierzyciel ma zapis terminowego regulowania i można # 8217; t udowodnić, kredytodawca najprawdopodobniej wygrał # 8217; t nawet próbować szybki rescore.

Celem szybkiego rescoring jest dać pożyczkodawcy dokładny obraz kredytobiorcy # 8217; s kredytowej. W związku z tym, że wygrał # 8217; t usunąć rzeczy z raportów kredytowych, które należą tam. Na przykład, jeśli masz jakiekolwiek zaległości z przeszłości, konta zbieranie lub upadłość że Aren # 8217; t w wyniku błędu, szybki rescoring wygrał # 8217; t żadnej różnicy.

Jeśli raport kredytowy ma uzasadnionych zaległości, bankructwa lub rachunków zbiórki, koncentrują się na ustalaniu swój wynik kredytowej.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku, należy rozważyć zastosowanie się do następujących wskazówek, aby szybko ożywić swój wynik kredytowej:

  • Spłacenia wysokie salda na kartach kredytowych: Twój współczynnik wykorzystania kredytu silnie wpływa na zdolność kredytową. To # 8217; s ogólnie zaleca się przechowywać go poniżej 30% przez cały czas, ale im bliżej 0% lepsze. Jeśli masz wystarczająco dużo gotówki na spłatę salda całkowicie, może to mieć pozytywny wpływ na wynik, jak tylko emitenci kart zgłosić nową wagę do biur kredytowych.
  • Spłatę zaległych rachunków: Jeśli chodzi o zaległości, kredytodawcy bardziej troszczą się o tym, że jesteś # 8217; re późno na zapłatę, niż ile jesteś winien. Im dłużej # 8217; re przestępca, tym bardziej uszkodzić robi na karcie kredytowej. Więc chociaż spłatę zaległą rachunek nie może znacznie zwiększyć swój wynik w krótkim okresie, może to zapobiec jego uszkodzeniu swój wynik więcej niż już jest.
  • Powstrzymania się od zamknięcia rachunków kart kredytowych: Chociaż może to wydawać się dobrym pomysłem, aby pozbyć się niektórych kart kredytowych, aby zwiększyć swój kredyt, zamknięcie rachunku karty kredytowej może rzeczywiście boli swój wynik kredytowej. Będzie to nie tylko zwiększenie współczynnika wykorzystania swój kredyt, ponieważ łączny dostępny kredyt spadnie, ale może również osłabić swoją długość historii kredytowej.

Jeśli wiesz, # 8217; ll potrzebujesz pożyczki w najbliższej przyszłości, planujemy, aby sprawdzić swój raport kredytowy na kilka miesięcy przed złożeniem wniosku. Można zamówić bezpłatny raport kredytowy z każdego z trzech głównych biur kredytowych raz w roku. Mimo szybkiego rescoring może pomóc szybko rozwiązać nieścisłości, myślenia z wyprzedzeniem można zaoszczędzić trochę stresu i pomóc zobaczyć obszary, w których można poprawić swój wynik przed nim # 8217; s czas, aby odsłonić jej kredytodawców.


重庆 时时 彩 有 没 赚钱 的: Co to jest szybki Rescore? Czy jest coś, co powinienem wziąć pod uwagę?

Kredytodawcy mogą wymagać, aby spłacić dowolną przeterminowane należności lub kwoty kredytu wybitne przed zatwierdzeniem aplikacji kredytu hipotecznego.

Zmniejszenie salda wysokiej kart kredytowych mogą również pomóc swój wynik kredytowej poprzez zmniejszenie stopnia wykorzystania, zwany także stosunek salda do limitu. Współczynnik wykorzystania nie powinna być większa niż 30%. Im niższy salda kart kredytowych, tym lepiej.

Nawet po dokonaniu niezbędnych płatności, może upłynąć pełny cykl rozliczeniowy dla wierzycieli do przetwarzania tych płatności i przesłać informacje do agencji kredytowych sprawozdawczości na raporty kredytowe mają być aktualizowane. Wyniki obliczone po aktualizacji zostały dokonane będzie odzwierciedlać zmiany.

Określenie „szybki rescore” odnosi się do procesu, w którym kredytodawca hipoteczny przedstawia dowód do agencji kredytowych sprawozdawczości ostatnich zmian lub aktualizacji informacji, które nie są jeszcze widoczne na raporcie kredytowym koncie. Ponieważ kredyty hipoteczne są często czas wrażliwe, pożyczkodawca płaci opłatę do agencji kredytowych sprawozdawczości mieć nowe informacje aktualizowane w przyspieszonym terminie.

Gdy raport kredytowy jest aktualizowana, nowy wynik kredytowej może być wymagane, która będzie odzwierciedlać te aktualizacje i idealnie spowodować wyższy wynik. Usługa ta jest oferowana tylko przez kredytodawcę, więc nie można żądać szybkiego rescore na własną rękę.

Coś jest szybka Rescore należy rozważyć?

Szybki rescore jest zwykle zalecane przez kredytodawcę, gdy aktualna ocena kredytowa spada w ciągu kilku punktach wynik, co jest potrzebne do zakwalifikowania się do lepszych warunków stóp lub kredytowych.

Jeżeli masz środki na spłatę długów i posiadać aktualne zdolność kredytową, która jest stosunkowo blisko do wyniku bank mówi, że potrzebujesz, to może mieć sens, aby zwrócić się do kredytodawcy, aby skorzystać z szybkiej opcji rescore w celu zaoszczędzenia pieniędzy na odsetki i prowizje w dłuższej perspektywie.

Dzięki, że pytasz,

Przejrzyj swoje Experian darmowy raport kredytowy Dziś

Dobry kredyt zaczyna się wiedząc, gdzie kredyt jest dzisiaj. Zacznij korzystać z bezpłatnego Experian raport kredytowa, aktualizowana co 30 dni na sign in. Nie wymaga karty kredytowej.

Jestem studentem zagranicznym. To było bardzo trudne dla mnie, aby wniosek o kartę kredytową zatwierdzony nawet po znalezieniu pracy i coraz Social # 8230;

W jaki sposób jest upoważniony użytkownik może wpłynąć na kredyt? Konto jest w dobrym stanie i ma długą historię, ale wysoki # 8212; 85 procent # 8211; # 8230;

Czy lepiej do spłacenia całego salda na karcie kredytowej każdego miesiąca, lub zawsze zostawić mały bilans # 8230;

Sprawdzałem zdobyć mój kredyt w tym miesiącu i widzę mój wynik zszedł. To dało powód # 8220;% wag limitów kredytowych jest zbyt # 8230;

Powinienem cosign na kredyt samochodowy mojego syna? Czy istnieją jakieś zagrożenia dla mojego kredytu?