Nie na wydatki bieżące Sue dług Collector

Otrzymać do $ 1000.00 dla biegłych lub więcej za rzeczywiste szkody!

Na konsultację Bezpłatne połączenie 877 # 820 201 # 8209; 0613

120 Sylvan Ave Suite 300 Englewood Cliffs, NJ 07632

Copyright © 2015 FDCPA Attorney All Rights Reserved | Site Map


Zombie Dług # 8211; Jak sobie z nimi radzić

Zamiast napisać pismo z prośbą o pisemną weryfikację długu. Muszą przedstawić to w ciągu 30 dni i nie mogą realizować kolekcję dopóki nie zostaną one zweryfikowane, co jesteś winien. Nie płacą komornika zaprzestały nękania. Może to być interpretowane jako przyznanie, że dług jest uzasadnione i może prowadzić do dalszego nękania.

Jeżeli nie mogą udowodnić, że są prawnie odpowiedzialni za dług, nie są uprawnione do zbierania. Choć nie ma prawo skontaktować się z nimi w formie pisemnej, można bezpiecznie zignorować najwięcej kontaktu. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy wysyłają zawiadomienie mówiąc, że są pozwany. W tym przypadku, trzeba pokazać się w sądzie, jeśli tylko do utrzymania, że ​​dług nie jest twoje.

Jak można Fight Back Against Bad windykacja?

Zawsze jasno do windykatorów, że znasz swoje prawa. Są mniej prawdopodobne, aby kontynuować, jeśli wiedzą, że nie można nabrać płacąc dług, że nie winien.


Zombie zadłużenia: Jak radzić sobie z kolektorami starych długów

Gdy wielokrotnie przegap miesięcznych płatności, wierzyciel może wysłać rachunek do agencji windykacyjnej. Komornicy następnie ścigać was w celu uzyskania konta opłaciło. Oczywiście, chcemy być odpowiedzialni konsumenci i spłacić dług, ale chcemy też, żeby zdawać sobie sprawę z prawem i poznać swoje prawa. W zależności od stanu w którym mieszkasz, nie ma przedawnienia dotyczące jak długo windykacyjnych może ci kłopotów. Po tym czasie, nie jest już prawnie winien dług wobec nich. Ale nowy i prześladuje tendencja rozwija # 8211; Zombie długach!

Jak Dłużne windykacja Konsumenci są Straszenie

agencje windykacyjne kupna i sprzedaży kont cały czas. Z tego powodu czasami przynieść rachunki z powrotem do życia (tworzenie długu „zombie”), nawet po przedawnienia upłynął. może masz konto ponad dziesięć lat, ale nowa firma windykacyjna może go kupić, a następnie przyjść po ciebie. Zgodnie z prawem, nie są zobowiązani do zapłaty, ale istnieją 3 kroki, jakie należy podjąć.

Współpraca z agencjami windykacyjnymi, zwłaszcza jeśli złożyć obietnicę zapłacić, może być bardzo niebezpieczne. W ten sposób można „zresetować” Twój przedawnienia, biorąc Cię z powrotem do punktu wyjścia.

agencje windykacyjne czasami pozwać konsumentów na tych starych (obecnie zombie) rachunki. Jest to niezwykle ważne, że masz dowód o wieku konta. I jeszcze jedno: pokazać się w sądzie. Niestosowanie się do stawienia się w sądzie może skończyć się co ty odpowiedzialności za dług.

# 3 Uniknąć całkowicie Zombies

Mam nadzieję, że można uniknąć problemu długu zombie w ogóle. Oto kilka wskazówek:

  • Wyślij zaprzestania nas za pośrednictwem listem poleconym (Sprawdzić online dla szablonów). Kolektor będzie wtedy mieć tylko jedną możliwość skontaktowania się z Tobą przez telefon.
  • Złożyć zażalenie biura informacji kredytowej, aby usunąć wszelkie elementy starsze niż 7 lat.
  • Opłacać konto przed znakiem siedem lat. Rozwiązanie to może dać niewielki impuls do kredytu.
  • Budżet mądrze. Zasięgnąć porady kredytowej lub plan zarządzania długiem, zanim twoje problemy wymknąć się spod kontroli.

Poniżej: Ekspert Finansowy, Thomas Nitzsche wyjaśnia Zombie Debt:

Martwi komorniczych? Rozpocząć pobieranie z przeglądu budżetu i doradztwa kredytowego sesji.

Jaki jest Twój najstraszniejsza historia dług?

Thomas Jasne jest od dawna CLEARPOINT bloger i miłośnik spłaty kredyt studencki, który ma nadzieję, że jego pisanie może uproszczenia skomplikowanych obiektów. Kiedy nie pisze, znajdziesz go wędrówki, bieganie lub czytanie filozofii. Możesz śledzić go na Twitterze.

Wolna budżet i kredyt sesji doradczej może być odpowiedź.

Otrzymuj najnowsze wiadomości kredytowej i zarządzania pieniędzmi wskazówki wysyłane bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Porażka, Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek.