Nieodebrane pieniądze od rządu

Znajdź nieodebrane środki utrzymywane przez rząd, które mogą być należne do ciebie.

Cztery Porady Znajdź nieodebrane pieniądze

Przeglądaj darmowe, oficjalnych źródeł, aby znaleźć nieodebrane pieniądze.

Kto mi winien pieniądze

Kto mi winien pieniądze Zobacz większą wersję infographic.

Pokaż opis Infographic

Cztery Porady Znajdź nieodebrane pieniądze

Nie ma centralnego źródła szukać nieodebrane pieniądze od rządu, które mogą być należne do ciebie. Choć może to być czasem trudne do wiesz od czego zacząć, to narzędzie oferuje bezpłatne, oficjalnych źródeł informacji, które pomogą Ci znaleźć swoją drogę:

Kompas z stos złotych monet w Centrum

 • Szukaj nieodebrane pieniądze i mienia w państwach, w których żyłeś.
 • Sprawdź, nieodebrane środków z depozytów bankowych lub niepowodzeń nieodebrane zamknięć z unii kredytowych.
 • Sprawdź, nieodebrane tylnych wynagrodzenia, emerytury, pieniędzy lub funduszy ubezpieczeń na życie.
 • Szukaj nieodebrane niedostarczonych lub zwrotu podatku lub zwrot pieniędzy z FHA ubezpieczenia kredytów hipotecznych.

Don # 39; t upadek oszustw od ludzi, którzy udają się od rządu i oferują do wysłania nieodebrane pieniądze za opłatą. agencje rządowe nie zadzwoni o nieodebrane pieniądze lub aktywów.

Dostarczone przez USAGov

Jeśli rząd winien pieniędzy i nie odebrać, to # 39; s nieodebrane. Odnosi się to również do banków, SKOK, emerytur i innych źródeł. Poniższa informacja wyjaśnia gdzie szukać nieodebrane pieniądze i jak można uniknąć oszustw związanych z funduszami nieodebrane.

Gdzie szukać nieodebrane pieniądze

Obecnie rząd nie posiada jedną centralną stronę za znalezienie nieodebrane pieniądze, nazwisko, numer PESEL, lub państwa. Aby znaleźć nieodebrane pieniądze od rządu, zacznij od swojego stanu. Następnie można sprawdzić szereg innych źródeł, takich jak:

 • Szukaj według państwa wyszukać na pañstwa listę nieodebrane funduszy i mienia.
 • Niewypłaconych pensji Jeśli uważasz, że możesz być z powrotem należne wynagrodzenia od pracodawcy, przeszukać płac i podziale godzin # 39; s (WHD # 39; s) baza pracowników, dla których ma pieniądze czekają na twierdził. WHD jest częścią amerykańskiego Departamentu Pracy (DOL).

VA Życie fundusze ubezpieczeniowe Szukaj amerykańskiego Departamentu Spraw Weteranów (VA) za nieodebrane funduszy ubezpieczeniowych, które są należne do niektórych obecnych lub byłych posiadaczy polis lub beneficjentów. Uwaga: Nie obejmuje to fundusze z grupy Life Insurance (SGLI) lub Weteranów Servicemembers Grupa Life Insurance (VGLI) polityk od 1965 do chwili obecnej.

Emerytury od poprzednich pracodawców Szukaj nieodebrane emerytalnego pieniądze od firm, które zbankrutowały lub zakończonych określony plan.

Zwrot podatku Internal Revenue Service (IRS) może ci winien pieniądze, jeśli zwrot był nieodebrane lub niedostarczone.

Bankowość, inwestycje i waluty

 • Awarie bankowe Szukaj Federal Deposit Insurance Corporation (FDIC) za nieodebrane funduszy z nieudanych instytucjami finansowymi.
 • Awarie Credit Union Znajdź depozyty nieodebrane z unii kredytowych.
 • SEC Należności funduszy Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) wymienia przypadki egzekwowania gdzie firma lub osoba zawdzięcza inwestorów pieniądze.
 • Uszkodzony Pieniądze Departament Skarbu wymienią zniszczone lub uszkodzone USA waluty.
 • Zwrot FHA-ubezpieczeniowe Jeśli miał FHA ubezpieczenia kredytów hipotecznych, mogą kwalifikować się do refundacji z amerykańskiego Departamentu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast (HUD). Aby przeszukać bazę danych HUD, trzeba będzie numer FHA przypadku (trzy cyfry, myślnik, a następnego sześć digitsfor przykład 051-456789).
 • Szukaj obligacji oszczędnościowych, który zatrzymał oprocentowane Skarbu Hunt pozwala szukać obligacji emitowanych od 1974 roku, które dojrzewają i nie są już oprocentowane.
 • Oblicz wartość Znajdź wartość papieru obligacji oszczędności.
 • Wymień Oszczędności Bond zastąpić utracony, skradziony lub zniszczony więź oszczędności papieru.
 • Roszczenia obce obywatelstwo amerykańskie mogą znaleźć pieniędzy należnych im od obcych rządów po utracie mienia.

Strzeż się ludzi, którzy udają się do rządu i oferują do wysłania nieodebrane pieniądze za opłatą. Te oszuści stosują różne sztuczki, aby zwrócić uwagę, ale ich cel jest ten sam: aby można wysłać im pieniądze. agencje rządowe nie zadzwoni o nieodebrane pieniądze lub aktywów.

 • Federalna Komisja Handlu (FTC) zawiera wskazówki, w jaki sposób można uniknąć oszustw rządowych oszustem.

Niedostarczone i Zbędne Federal Sprawdza zwrot podatku

Każdego roku, Internal Revenue Service (IRS) ma miliony dolarów w refundacji podatkowych, które wykraczają niedostarczone lub nieodebrane.

Niedostarczone Federal Sprawdza zwrot podatku

Kontrole refundacji zostały wysłane do ostatniego znanego adresu. Jeśli przesuniesz bez powiadamiania IRS lub US Postal Service, czek refundacji mogą być zwracane do IRS.

Jeśli spodziewali federalnego zwrot podatku, a nie otrzymał go, sprawdź IRS # 39; Zwrot Stan. Ty # 39; ll trzeba wprowadzić swój numer ubezpieczenia społecznego, statusu zgłoszenia, a dokładnie całą kwotę dolarów zwrotu kosztów. Możesz zostać poproszony o zmianie adresu w Internecie. Można również zadzwonić do IRS # 39; Zwrot Hotline.

Jeśli przesuniesz, przedkłada zmiana adresu - Form 8822 do IRS; należy również złożyć o zmianie adresu do US Postal Service.

Jeśli masz prawo do zwrotu podatku federalnego i nie złożyć zeznanie, wówczas zwrot trafi nieodebrane. Nawet jeśli aren # 39; t wymagane do złożenia zeznania, może skorzystać, jeśli do pliku:

podatki federalne zostały wstrzymane z wynagrodzenia

Jeśli nie zrobił # 39; t złożyć zeznanie podatkowe, bo twoje zarobki były niższe od wymogu zgłoszenia, nadal można złożyć zeznanie w ciągu trzech lat od terminu zgłoszenia w celu uzyskania zwrotu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat swojego stanu czeku zwrot podatku, skontaktuj się z działem dochodów państwa.


kto mi winien pieniądze

Kilka miesięcy temu jeden z moich krewnych opowiedział mi historię i poprosił mnie o pomoc finansową, aby dostać go z trudnej sytuacji: Zabrał niewielką ilość pieniędzy przez rok od niektórych inwestorów. Niestety, w ciągu kilku miesięcy nie-uzgodnionych rok prosili go, aby powrócić wszystkie swoje pieniądze, a także odsetek od pierwotnej kwoty. Nie mógł # 8217; t je spłacić, i zaczęli krzyczeć na niego. Następnie wezwał go codziennie gróźb i więcej do tego stopnia, że ​​stał się bać o swoje życie.

Jego historia skłoniło mnie do napisania na ten temat: Jak radzić sobie z klientami, którzy nie chcą płacić? W szczególności chciałbym podzielić się moją porady, jak radzić sobie w takich sytuacjach.

Trzymać emocje z obrazka

Jednym z najważniejszych zaleceń mogę ci dać się front-nigdy nie emocjonalne. Ludzie popełniają dużo błędów przykre, kiedy niech ich emocje przejąć i zbyt szybko reagować. Oni krzyczeć, kląć i zagrażają ich klientów. Podejście to rzadko prowadzi do dobrych rezultatów. Nawet jeśli są one źle, weź głęboki oddech, spokój, i podjąć kroki, które mogą prowadzić do lepszego rezultatu.

Co jest ich przyczyną?

Pierwszy krok? Dowiedzieć się, dlaczego oni nie płacą ci. Jak wyjaśnił, historia mój krewny był zupełnie inny, jego inwestorzy nie zostały następujące warunki umowy, prosząc o ich pieniędzy wcześnie. W mojej karierze przedsiębiorcy, miałem wielu klientów, którzy nie zrobił # 8217; t zapłacić mnie i dla wielu różnych powodów. Niestety, czasami ludzie zaczynają pracować z wami, bez żadnych pieniędzy lub bez zamiaru zapłacić.

Oto najczęstsze przyczyny, które znalazłem, dlaczego klienci don # 8217; t wynagrodzenie:

 • Oni po prostu don # 8217; t mają pieniędzy
 • Didn # 8217; t jak usługi lub produktu
 • Postanowił wydać pieniądze zawdzięczają cię na coś innego

We wszystkich przypadkach # 8217; s irytujące, a to zajmuje czas i energię, aby dowiedzieć się, co zrobić, aby rozwiązać ten problem. Myślę, że to po prostu niefortunne częścią bycia w biznesie dla siebie.

Trzymaj linię dwukierunkową otwartej komunikacji

Drugim krokiem jest rozpoczęcie komunikowania. Otwarty, miły, uczciwy i komunikacja może być kluczem do osiągnięcia wzajemnie satysfakcjonującego rozwiązania. Don # 8217; t muszą domagać się, że płacą teraz.

Gdyby nie płacić po prostu dlatego, że don # 8217; t mają pieniędzy, spróbuj wymyślić rozwiązania jak płaci się w czasie. Harmonogram płatności w ilościach mogą sobie pozwolić na harmonogram, który jest realistyczny. Jeśli klient proponuje różne warunki, na przykład, dłuższy okres spłaty, nie należy automatycznie odmówić. Bądź miły, i znaleźć coś, co działa dla was obu. Jeśli się coś, co wyłączy się całkowicie tego klienta, stracisz wszystko i klienta.

Jeśli przyczyna nie chcą płacić jest niezadowolenie z jakości swojej pracy lub produktu, słuchać tego, co ich zdaniem jest błędne lub nie do ich oczekiwań i dowiedzieć się, co można zrobić, aby rozwiązać ten problem lub problemy. Po zorientowali się poprawkę do problemu, a następnie dostarczyć go tak szybko, jak to tylko możliwe.

Zawsze staramy się, aby komunikacja bardziej osobiste. Wyjaśnić swoją sytuację i pozwolić im zrozumieć, jak się czujesz. Jesteś właścicielem małej firmy lub po prostu pracować dla siebie. Albo don # 8217; t mieć duży zysk, a pieniądze wygrali # 8217; t płatna będzie cię zranić. Zrobiliście wszystko na boku, a kiedy podpisał kontrakt, wiedzieli, co oni zgodzili się na podpisanie i cenę. Czuli się winni, ale nie wstyd im. Większość czasu to wystarczy. Klient będzie zrozumieć, przeprosić i zapłacić resztę pieniędzy, które winien.

Chociaż żaden z tych scenariuszy jest to sytuacja idealna dla Ciebie lub Twojej firmy, to lepiej do pracy z klientem tak, że w końcu zapłacić.

Moje doświadczenie z klientem, który nie chciał zapłacić mi pieniądze

Miałem kiedyś klienta, który nie chciał zapłacić mi dużą pięciocyfrowy sumy. Miałem małą agencję marketingową że pomagał innym promować swoje produkty. Bo to klient odmówił zapłaty, ja nie zrobił # 8217; t mają pieniędzy musiałem płacić ludziom, do których ja miałem zobowiązań finansowych. To sprawiło, że sytuacja bardzo stresujące dla mnie.

I obchodzić go przez rozmowie z nimi spokojnie i dowiedział się, że ich partnerzy biznesowi należne im pieniądze w wysokości siedmiu cyfr rysunku. Byli wobec konieczności plik upadłości, ale jeśli złożony upadłości, straciłem i przegrali. Było to w naszym wspólnym interesie, aby spróbować dowiedzieć się realne rozwiązanie.

Rozmawialiśmy i zgodzili się, że zaczną płacić mi małe ilości w czasie. W zamian chciałbym kontynuować promowanie niektórych swoich produktów, aby pomóc im kontynuować uzyskiwanie dochodów. Zajęło to trochę czasu, aby wypracować porozumienie, a gdy to nie było # 8217; t łatwe, w końcu płacili mi wszystko. Z biegiem czasu, zrobiłem ogromne zyski z nimi, a oni zawsze płacił mi wszystko bez problemu. Kilka razy potrzebowałem pieniędzy, a oni nawet mnie zapłacił z góry.

W ten sposób wygrałem klienta, a potem nawet zaprzyjaźniliśmy.

Oczywiście, najlepiej jest, gdy masz 100% płatności z góry. Chciałbym usłyszeć historie o tym, jak klienci chcieli płacić i jak udało się rozwiązać ten problem.


Donald J. Trump Подлинная учетная запись

45-ta Prezydent Stanów Zjednoczonych AmerykiKto mi winien pieniądze

Указывать в твитах местоположение

Эта настройка позволяет добавлять в твиты информацию о местоположении, например название города и точные координаты, на веб-сайте и в сторонних приложениях. Вы можете удалить сведения о местоположении из своих твитов в любое время. Подробнее

Kto mi winien pieniądze

Вот ссылка на этот твит. Скопируйте ее, чтобы твитом легко можно было поделиться с друзьями.

Добавьте этот твит на свой веб-сайт, скопировав указанный ниже код. Подробнее

Добавьте это видео на свой веб-сайт, скопировав указанный ниже код.Подробнее

Встраивая содержимое из Твиттера на свой веб-сайт, вы соглашаетесь с Соглашением разработчика и Политикой для разработчиков.

Еще не в Твиттере? Зарегистрируйтесь, следите за интересными для вас событиями и получайте новости ďî мере их появления.

Короткие номера для отправки и получения:

Это ваша лента, где вы будете проводить большую часть времени, получая мгновенные уведомления о том, что интересует именно вас.

Наведите на изображение профиля и нажмите кнопку чтения, чтобы перестать читать любую учетную запись.

Выражайте свои чувства без слов

Когда вы найдете твит, который вам очень нравится, то нажмите значок сердечка - поделитесь своей любовью с человеком, который его написал

Самый быстрый способ поделиться чьим-либо твитом с вашими читателями - ретвитнуть его. Нажмите значок со стрелочками, чтобы мгновенно сделать это.

Поделитесь своими мыслями о любом твите, просто ответив на него. Найдите тему, которая вам интересна, и вступайте в беседу.

Мгновенно узнавайте о том, что обсуждают люди прямо сейчас.

Получайте больше того, что вам нравится

Читайте больше учетных записей, чтобы получать мгновенные обновления о том, что вас больше всего интересует.

Читайте самые последние беседы на любую тему, мгновенно появляющиеся в вашей ленте.

Следите за тем, как разворачиваются лучшие истории.